PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=261959}

Przeczucie

Premonition
7,1 83 711
ocen
7,1 10 1 83711
5,0 8
ocen krytyków
Przeczucie
powrót do forum filmu Przeczucie

Zapraszam na RottenToamtoes.com,jak na razie 7 złych recenzji,żadnej pozytywnej

Wojtek_dpo

www.rottentomatoes.com
sorki za wcześniejszy błąd

Wojtek_dpo

No i nie ma co się dziwić, cienki remeake japońskiego średniaka z kilkoma fajnym scenami.

ocenił(a) film na 4
Wojtek_dpo

oceniasz film bazując na opiniach innych ? troszke dziwne jak dla mnie :) chyba że się mylę.

vcore

Jeżeli film ma same niekorzystne komentarze to chyba coś znaczy!A film jest na prawdę kiepski, cienki i marny!!Trailer niósł wielkie nadzieje na niezłe kino, niestety narobił tylko smaka...

ocenił(a) film na 10
lucwarchol

Tyle, że tych komentarzy jest jednak niewiele - chodzi mi o te złe komentarze (a Ty piszesz 'same niekorzystne komentarze'). Ogólnie wszystkich komentarzy jest na razie dość mało bo i film dość świeży. Część komentarzy to pytania odnośnie czegoś tam, część jest pozytywna, część negatywna. W sumie nie uważam by te negatywne, zwłaszcza, że sporo z nich jest od jednej osoby - świadczyły jakoś o filmie - mówią tylko tyle, że tej osobie, czy paru osobom film się nie podobał. A i tak w gruncie rzeczy w chwili obecnej ma dość wysoką ocenę (7,95 na 10).

ocenił(a) film na 5
Wojtek_dpo

Po obejrzeniu trailera stwierdziłam, że warto ten film obejrzeć, że będzie to kawał dobrego kina. Niestety rozczarowałam się, jak dla mnie film jest przeciętny można obejrzeć, ale nie ma się, czym zachwycać. Jednak pozostawiam to do oceny widzom nie będę odradzać, ale zachęcać też zbytnio nie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones